Skinnpumps från South

Igår hämtade jag ut ett par skinnpumps från South. Dom finns hos Halèns och jag hade en rabattkod som gav 40 % (1150) så det var bara att slå till. Pumpsen ger mig en känsla av Carrie Bradshaw och är mycket finare än på bild.

Jag vet tyvärr inte om jag ska behålla dom eftersom det är lite trångt fram. Det får bli några promenader i huset innan jag bestämmer mig.

19 reaktion pÃ¥ “Skinnpumps frÃ¥n South

  1. Jättesöta! Jag förstår att de ser bättre ut på foten än på bild. Jag brukar aldrig kolla på Haléns men det borde jag alltså göra om dom har sådär fina skor.

    //Lina

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>