Haha ni får verkligen ursäkta min vinterblekhet! Igår köpte jag den ljuvliga blommiga klänningen från H&M, tyvärr blev jag rätt besviken. Klänningens foder gör att den blir statisk och drar sig mot benen. Går detta att lösa på något sätt eller är det bara att göra en retur?
sköljmedel. det är antistatiskt.
jättefint =)
prova med underklänning.
jätte söt klänning! har Ã¥xÃ¥ samma problem sommartid med vissa kjolar/klänningar. sköljmedel kan dock hjälpa…
Söt klänning
Synd, för den var riktigt riktigt söt!
åå, jättesöt!
Vad tårkigt!
Jätte söt klänning!
Testa sköljmedel det kan hjälpa
Vilken avdelning på hm är den ifrån? och vad kostade den?Den var jättefin:)
Angelica: Okej, och det fungerar?
Helena: Den är super fin!
Dress Like a Princess: Det är bara synd att den är som den är. Jag hoppas att det går att lösa.
Katarina: Visst är det synd!
Linnea: Jag föll för den på en gång.
Camilla: Det är tråkigt om det inte fungerar, då kan jag inte lämna tillbaka den heller. Jag vet inte om jag vågar chansa.
Amanda: Jag tror att den är frÃ¥n H&Ms ”vanliga” och jag köpte den pÃ¥ Hamngatan. Den kostade 398 kronor.
Oj vilken fin klänning Min flickvän letar efter en precis sån ska tipsa henne.
Sköljmedel gör susen
har vart sugen på att köpa den där klänningen, så himla söt ju..haha -man kan ju hoppas att det bara är när det är kallt som den är statisk?
Vilken fin klänning, den går väl inte att inhandlas på deras webbshop antar jag(?) Du matchar den så sött med ett par ursöta pumps. Söt blogg du har, med fina outfits:)
SÃ?TT
Den är fin! tittade på den idag fast är osäker på om det är min stil!