Malm från IKEA

Jag håller på att planera min klädkammare och en Malm (vita byrån på bilden) från IKEA ska få flytta in. Den blir perfekt för förvaring av undies, basplagg och accessoarer. Det är svårt att få ihop allting och helst skulle jag vilja ha ett ännu större utrymme och en inredningsarkitekt.

11 reaktion pÃ¥ “Malm frÃ¥n IKEA

  1. Skulle också vilja göra om min, göra den större helst:) Råder lite småpanik, eftersom det inte finns alltför mycket plats. Det verkar ju kanonbra det du skall göra!

    Lycka till! Det skall bli kul att få se det färdiga resultatet!

    Kram kram

  2. �h, hängarna på bilden, vart har du hittat dem?

    Vi kommer ha stängt för flytten 13-15/11, men kika gärna in i nästa vecka. Undra vad det var för mystisk påse från Damernas? har de skickat fel alltså?

    /Annika

  3. Så mkt fint! Vad kommer sidengalgarna ifrån? Jag har letat överallt efter sidengalgar så är det någon som vet vad jag kan få tag i sådana så hör gärna av er till mig så är ni så snälla! :)

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>