Idag är jag hälsan själv.

Yes, såhär snygg, trött och röd är jag efter träning. Vid halv sex tog jag en joggingrunda, efter blev det kycklingsallad och Gossip Girl. Idag känner jag mig som hälsan själv!

9 reaktion pÃ¥ “Idag är jag hälsan själv.

  1. Jag älskar att läsa din blogg. Blir på så bra humör jag vet inte varför hihi:) Plus att du har ett väldigt snyggt namn hehe. Kram

  2. Linnea: Tack, vad glad jag blir!

    Angelica: �h vad roligt att höra. Hihi ja ditt namn är också fint ;)

    Christine: Haha precis, precis efter är man inte världens mysigaste.

    Anna: Jag kämpar på :)

    Annie: Vet du hur glad jag blir av din kommentar. Jag har haft riktigt dålig hy och äntligen har den blivit bra igen :) Jag är helt osminkad på bilden.

  3. Måste säga att det är en underbar bild. Du ser bra ut efter det att du har tränat. Osminkat är vackrast. Mvh Terese

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>