Â
Igår såg jag äntligen The September Issue av R.J Cutler. I dokumentären får man följa med bakom kulisserna på Vogue och Anna Wintours mäktiga position. Jag älskade filmen och kan rekommendera den till alla, modeintresserad eller ej spelar ingen roll.

Jag har också tänkt köpa den filmen!
Den vill jag se!
Du som jobbar lite som stylist M�STE kolla in den här nyöppnade webbshopen!!!!! http://www.byleiad.se/
Den är underbar och säljer alla mina favorit märken, sÃ¥dana som Malene Biger, Replay, Dielsel, TiMo, Plain Vanilli, U it’s you och mÃ¥nga, mÃ¥nga fler! Kika in direkt och du kommer inte bli besviken, jag lovar!
Kramar
hej, jag skulle behöva tips med svara klackskor till avslutning student och allt sånt, men jag har ett problem, vill helst inte köpa för dyra och inte för höga! jag är 176 utan klackar och har inte lust att bli över 180. Hoppas du kan hjälpa mig! puss tack för en bra blogg
Tack för tipset! Den måste jag se snart
Var och såg den när den gick på bio. �lskar den! Så inspirerande.