Lera

Idag är jag sugen på ett nagellack i den populära färgen ”mud”. Jag har en del olika nyanser från Depend, OPI, Essie, Nouba och Mavala men jag kan inte bestämma mig. Lacket från Essie ser rosa ut men det har egentligen en snygg beige ton.

2 reaktion på “Lera

  1. Det är ett tag kvar till Nyår men man vill ju alltid vara ute i god tid. I år längtar jag mer än någonsin och hoppas det blir ett bra nyår. Frågan är dock vad man ska ha för färg och klä sig i år. kan du inte komma med lite förslag?:) Då jag tycker du har väldigt bra smak förövrigt. Hittade inte din mail därför skriver jag här!

    ha en fortsatt trevlig dag, kram kram

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>