Nu har du chansen att vinna 1000 kr att shoppa för på Ebay. Där kan du hitta allt i från fantastiska vintageklänningar och skor till vackra smycken och inredning. Det finns något för alla och tänk vad roligt att fira in det nya året med en extra shoppingslant!
För att vara med och tävla ska du:
1. Bli ett fan av Fyndjakten på Facebook.
2. Skriva en kommentar till det här inlägget där du tipsar om en nyårsklänning samt lämnar din e-postadress och användarnamn på Facebook.
Tävlingen pågår till den 30/12 klockan 18.00 och då drar jag en vinnare som kontaktas via e-post.
Lycka till!
jag har hittat min nyårs klänning nu, det är en svart med dragkedja uppifrån och ner ganska kort modell. den är också ganska tajt. Köpte den från hm för bara 99 kronor tyvärr finns den inte kvar eftersom den var på nyheterna för ett tag sen kanske finns att köpa i någon av hm’s butiker istället?
skulle vart kul och vinna eftersom jag inte har råd med så mycket kläder och andra saker nu när jag är student, haha!
faceebook namn: Pernilla Andersson
mailadress: niiillan@hotmail.com

Dela











Hej Angelica!
Jag är medlem i gruppen på facebook, och min mail är C__arolina@hotmail.com och mitt användarnamn är CBiors.
Jag vill tipsa om denna klänning från Nelly.com; http://nelly.com/productInfo.asp?qProductId=475108&qProductColorId=80&qNavigation=&qNavigationBrand=&qNavigationClass=&qNavigationGroup=&qBrand=&qClass=&qGroup=1&qStyle=&qSize=&qPage=2&scrollBarSelectedIndex=&qFilterType=2&qSizeGroup=&qvirtualClass=&language_id=1&gender=1&qSiteId=1