Angelica Aurell bröllop.jpgAngelica Aurell bröllop.jpg

Idag är det ingen vanlig dag, det är nämligen vår tredje bröllopsdag! Den här tiden för tre år sedan hade jag massor med fjärilar i magen. Det var snart dags att åka till Hedvig Eleonora för att gifta mig med mina drömmars man. 

Jag älskar att titta på bilder från bröllop men jag har varit värdelös på att rama in. Jag fick precis en ide om att göra ett stort kollage och sätta upp på väggen. Tror att det hade blivit väldigt fint! Det blir dock klurigt att välja ut bilder för vi har ju ett par stycken.

Bröllopsdagen ska iallafall firas med middag. Min mamma ska komma över och passa Alma och Johan har bokat bord på någon restaurang (tror det blir asiatiskt). Det ska bli så himla mysigt att ha en kväll bara vi två!